مظلومان - شركت بيمه رازي گواهينامه تعهد به تعالي سازماني دريافت كرد
مظلومان
دانلود اهنگ فقط به عشق تو , خلاصه فاطمه گل , مدل پیراهن مجلسی , عکس های تخته خواب بزرگ نو جوان , زیباترین رنگ موها , دانلود عکس بازیگران , اموزش انواع خط چشم ها , تزیین جام عسل سفره عقد , عکس مبلمانهای شیک , جوک بامزه94

شرکت بیمه رازي برای دستیابی به سرآمدی و بهبود مستمر در فرآیندها و نتایج خود با اتخاذ رويكردهاي نوین مدیریتی موفق به دریافت گواهينامه تعهد به تعالی از جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني شد.

به گزارش روابط عمومی شركت بيمه رازي، این شرکت همگام با تحولات محيطي، گام جديدي در مسير تعالي سازماني برداشته است . اين شركت رعایت الگوهای مشتری مداری را در سرلوحه رفتار حرفه ای خود قرار داده و سعی دارد با طراحي و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد پسند مشتریان رضايت انها را جلب نمايد.

مديريت شرکت بیمه رازي معتقد است که سرآمدی يك سازمان، فرآیند پيوسته‌ای است كه با برنامه‌ريزي و هدف‌گذاري آغاز می‌شود و در طول مسير با ارزيابي‌هاي مستمر، نواقص و نارسايي‌های آن مشخص گردیده و با انجام اصلاحات لازم، حذف موانع و تقويت نقاط قوت، کامل می شود.

بر این اساس از سال 1389 با تشکیل كميته راهبري و توانمندسازي واحد طرح و برنامه مقدمات حركت در مسير تعالي فراهم گرديد و ابتدا به تعیین اهداف و خط مشی بيمه رازي پرداخته شد و استراتژی های رسیدن به این اهداف و همچنين ارزش‌هاي سازمان تبیین گرديد.

در ادامه بر پایه مدل تعالی سازمانی، شرکت بیمه رازي با آموزش و توانمندسازي مديران و كاركنان و با مشارکت فعال آنها در كارگروه‌ها و كميته هاي تشکیل شده برای پیاده‌سازی مدل تعالی سازمانی راه را براي حركت خودجوش و گريزناپذير سازمان به سمت تعالي و بهبود، هموار نمود.

انجام خودارزيابي بر اساس مدل تعالي و شناسايي نقاط قوت و نواحي قابل بهبود از جمله اقدامات بعدي بود كه با حضور تمامي مديران انجام گرديد و با بهره گیری از نواحی قابل بهبود استخراج شده در خودارزیابی ، پروژه های بهبود در شرکت تعريف و به اجرا گذاشته شد.

از نتایج پیاده‌سازی مدل مذکور می‌توان به ارتقای سطح بهره‌وری، مسئولیت‌پذیری و افزایش کیفیت و سرعت در ارائه خدمات و همچنين تنوع خدمات اشاره نمود که بر این اساس شرکت بیمه رازي توانسته است مورد استقبال بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادهای دولتی و غیر‌دولتی بزرگ اقتصادی کشور و همچنین عموم مردم قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومي بيمه رازي ارزيابي اين شركت در بهمن ماه سال جاري با حضور ارزيابان جايزه ملي بهره وري و تعالي سازماني انجام پذيرفت. به همت مديريت و كليه كاركنان اين شركت براي استقرارمدل تعالي سازمان واجراي برنامه هاي بهبود، همچنين پس از طي فرايندهاي ارزيابي جايزه ملي بهره وري تعالي سازمان، اين شركت حائز شرايط دريافت "گواهينامه تعهدبه تعالي" شناخته شد.

شايان ذكراست اين گواهينامه طي مراسمي درنهمين همايش تعالي سازماني كه روزيكشنبه 7 اسفندماه برگزارگرديد از سوي وزير صنعت ،معدن و تجارت به آقاي دكتر یونس مظلومي مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمه رازی اعطاء گرديد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.