مظلومان - عصبانیت مورالس از ایران: در دادن کمک مالی بجنبید؛ حرف زیاد می زنید اما کار زیادی نکردید!
مظلومان
دانلود اهنگ فقط به عشق تو , خلاصه فاطمه گل , مدل پیراهن مجلسی , عکس های تخته خواب بزرگ نو جوان , زیباترین رنگ موها , دانلود عکس بازیگران , اموزش انواع خط چشم ها , تزیین جام عسل سفره عقد , عکس مبلمانهای شیک , جوک بامزه94

 

عصبانیت مورالس از ایران: در دادن کمک مالی بجنبید؛ حرف زیاد می زنید اما کار زیادی نکردید!

 

ایران: هر ریالی که داده می شود، حساب می شود

عصبانیت مورالس از ایران: در دادن کمک مالی بجنبید؛ حرف زیاد می زنید اما کار زیادی نکردید!

در یکی از اسناد ویکی لیکس به عصبانیت و ناراحتی ایران و بولیوی از یکدیگر اشاره شده است. این سند در 13 ژانویه سال 2008 تنظیم شده است.

در این سند ویکی لیکس آمده است: محمود احمدی نژاد با نماینده ویژه ی بولیوی کارلوس گارسیا در روز 10 ژوئن در تهران دیدار کرد. این دو در مورد روابط عمیق دو کشور اظهارات تکراری بیان کردند و هیچ توافقنامه و طرحی اعلام نشد.

جورج کابلر که منبع ما در وزارت خارجه بولیوی به عنوان مامور برنامه ریزی سیاست و خط مشی است، گفت: سفر گارسیا به ایران بیشتر یک نمایش بود. او از سوی مورالس پیغامی داشت که بود که حاوی این نکته بود: ایرانیان در دادن کمک های مالی تسریع و عجله کنند.

وی افزود: عصبانیت و ناراحتی بسیاری در بین مورالس و مشاوران ارشدش وجود دارد که در مورد ایران می گویند "حرف خیلی زیاد زده شده، اما کار زیادی نشده است".

میچیاکی نگاتانی، رئیس کمبته روابط بین الملل پارلمان بولیوی گفت: من با یکی از نماتندگان مجلس ایران در اینجا دیدار کردم و او به من گفت که ایران از دولت بولیوی به خاطر عدم شایستگی و اینکه کارها و توافقنامه را پیگیری نمی کند ناراحت و عصبانی است.

نگاتانی گفت: ایران انتقاد کرده است که با وجود اعلام کمک 1.1 میلیون دلاری اقتصادی و تکنولوژیکی و ایجاد یک رابطه ی دیپلماتیک در بحبوحه ی هیاهوهای سال 2007 {در بولیوی} دولت بولیوی توانایی پیشرفت در اجرای طرح ها دو طرفه را ندارد و این دولت با انجام هر کاری مشکل دارد.

وی به نقل از نماینده مجلس ایران بیان کرد که حتی پروژه های کوچک مثل تاسیس کارخانه ی تهیه شیر در اداره گمرک بولوی گیر کرده است.

نگاتانی گفت: ایرانی ها گفته اند که این کمک ها بشردوستانه نیست بلکه شرط دارد. هر ریالی که داده می شود، حساب می شود و باید در عوض جبران شود..../تحلیل:انتخاب

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.