مظلومان
دانلود اهنگ فقط به عشق تو , خلاصه فاطمه گل , مدل پیراهن مجلسی , عکس های تخته خواب بزرگ نو جوان , زیباترین رنگ موها , دانلود عکس بازیگران , اموزش انواع خط چشم ها , تزیین جام عسل سفره عقد , عکس مبلمانهای شیک , جوک بامزه94
نوشته شده در تاريخ 2015-08-19 توسط mazloman |

وزير بازرگاني در مورد جزئيات طرح سامانه خريد اعتباري که عنوانش "طرح ميزان يک" است با اشاره به گردش مالي چهار هزار ميليارد توماني در اين طرح، بر خريد از توليد داخلي و نقش اصناف و تشکل هاي توزيعي در اجراي اين طرح تاکيد کرد.

مهدي غضنفري در گفت‌وگو با ايسنا، در مورد جزييات طرح خريد اعتباري و آثار اين طرح بر توليد کشور گفت: در اين طرح يک حمايت واقعي از توليدکنندگان داخلي شکل گرفته و وزارت بازرگاني مردم را تشويق مي کند که خريدهايشان از توليد داخل باشد. بنابراين يک فرصت استثنايي براي توليدکنندگان است تا ظرفيت هاي خالي خود را تکميل کنند.

به گفته او، اين طرح مي تواند واسطه هاي اضافي را حذف کند و منجر به کاهش قيمت تمام شده و اصلاح نظام توزيع شود و در آينده همه مردم و همه کالاهاي مورد نياز بازار را شامل خواهد شد.

وي توليد کيفي را رمز موفقيت طرح «ميزان يک» دانست و اضافه کرد: انتظار مي رود توليدکنندگان با افزايش توليد و به تبع آن کاهش قيمت تمام شده، با قيمت مناسب و گسترش خدمات پس از فروش حضوري موثر و قدرتمند در اين سامانه داشته باشند و به هيچ وجه نبايد کالاي غيرکيفي به اين سامانه راه يابد.

غضنفري ادامه داد: توليدکنندگاني که مي خواهند کالاي آنها در اين طرح قرار گيرد، لازم است نسبت به کيفيت، قيمت و خدمات پس از فروش متعهد باشند.

* * گردش مالي چهارهزار ميليارد توماني در اين طرح

وي با اشاره به درخواست خود از شخص وزير صنايع و معادن مبني بر انجام نظارت جدي بر اين طرح و معرفي کارخانه‌هاي توليدي با کيفيت مورد تاييد آن مجموعه به سامانه خريد اعتباري، افزود: قطعا اگر توليدکنندگان همراهي متعهدانه‌اي داشته باشند، با گردش مالي حدود چهار هزار ميليارد توماني، حمايت واقعي از توليد شکل خواهد گرفت و رونق اقتصادي را به همراه خواهد داشت.

وزير بازرگاني در ادامه در مورد نقش اصناف و توزيع کنندگان، در اين طرح نيز اظهار کرد: وزارت بازرگاني در فعاليت چندساله اخير خود همواره اصناف را در کنار خود داشته و آن ها در موفقيت طرح هاي وزارت بازرگاني همچون تنظيم بازار شب عيد نقش موثري را ايفا کردند. به همين دليل در طرح "ميزان يک" و سامانه خريد اعتباري، نيز اصناف و تشکل‌هاي توزيعي نقش ويژه اي دارند.

وي در همين مورد تصريح کرد: انتظار مي رود اين بخش بهترين شرايط را براي عرضه و توزيع کالا مهيا و سهولت دسترسي به کالاهاي عضو سامانه را فراهم کنند و حقوق مصرف کننده بيش از پيش رعايت شود.

* * حذف واسطه‌هاي اضافي

به گفته او به طور يقين اين طرح با همکاري توزيع‌کنندگان مي‌تواند واسطه‌هاي اضافي را حذف کند و منجر به کاهش قيمت تمام شده و اصلاح نظام توزيع که از جمله هفت بند طرح تحول اقتصادي است، شود.

غضنفري همچنين در مورد نقش مصرف‌کنندگان در اين طرح که در حال حاضر کارمندان دولت هستند، عنوان کرد: تاکنون کارت‌هاي مختلفي در حوزه توليد و توزيع صادرشده و سامانه هاي مختلفي طراحي شده اما وزارت بازرگاني براي نخستين بار در قالب کارت خريد اعتباري، کارتي را براي مصرف کننده صادر کرده و قدرت خريد و انتخاب او را افزايش داده است. بنابراين انتظار ما اين است که مصرف کنندگان به اين طرح اعتماد کنند و به موفق شدن آن از طريق خريد مناسب و دادن بازخوردهاي به هنگام، کمک کنند تا توسعه سامانه خريد اعتباري يا "ميزان يک" در مراحل بعد، متناسب با خواست مصرف کنندگان و مردم کشورمان کامل‌تر شود.

* * طرح ميزان يک، در آينده همه مردم را شامل خواهد شد

وي در برآورد وضعيت آينده اين طرح و برنامه ريزي وزارت بازرگاني براي گسترش آن نيز بيان کرد: اين طرح در حال حاضر، هم در حوزه توليدکنندگان و هم توزيع کنندگان با يک بخش محدودي کار را آغاز کرده و مصرف کنندگانش هم در حال حاضر کارمندان دولت هستند. انشاء الله آينده طرح به اين سمت مي رود که در سه حوزه توليدکنندگان، توزيع کنندگان و مصرف کنندگان، دربرگيرنده همه مردم و همه کالاهايي باشد که در بازار موردنياز هستند.

غضنفري در پايان اظهار اميدواري کرد: همه کساني که کالاهاي اساسي و با دوام را عرضه مي کنند، عضو اين سامانه و خريدها به صورت الکترونيکي انجام شوند و ديگر نيازي به مراجعه به فروشگاه ها نباشد و در حقيقت شاهد توسعه تجارت الکترونيک باشيم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.