مظلومان
دانلود اهنگ فقط به عشق تو , خلاصه فاطمه گل , مدل پیراهن مجلسی , عکس های تخته خواب بزرگ نو جوان , زیباترین رنگ موها , دانلود عکس بازیگران , اموزش انواع خط چشم ها , تزیین جام عسل سفره عقد , عکس مبلمانهای شیک , جوک بامزه94
رسانه های اسراییلی که پس از توافق اخیر تهران با برزیل و ترکیه ، دو سه روزی را در حالت بلاتکلیفی بوده و در مقابل عمل انجام شده قرار گرفته بودند بار دیگر با به پیش کشیدن مباحث جدید در تلاشند تا توافق تهران را زیر سوال ببرند.

به گزارش عصر ایران دو روزنامه  " هاآرتص " و " جروزالم پست " در دو روز گذشته با انتشار گزارش هایی از توافق هسته ای ایران با ترکیه و برزیل در تلاشند تا با بهانه تراشی های جدید توافق هسته ای تهران را بی اثر سازند .

روزنامه جروزالم پست اسراییل روز یکشنبه در مطلبی با عنوان " حلقه مفقوده توافق ایران و ترکیه  " می نویسد که پیشنهاد ارایه 1200 کیلو گرم اورانیوم ایران به خارج از کشور در ماه اکتبر سال گذشته میلادی ارایه شده و این پیشنهاد زمانی ارایه شده که ایران 1700 کیلو گرم اورانیوم در اختیار داشته است .

این روزنامه می افزاید که ایران هم اکنون 2300 کیلو گرم اورانیوم در اختیار دارد چرا که در 6 ماه گذشته سانتریفیوژهای ایران بیکار نبوده اند و ایران روزانه 3 کیلوگرم به ذخایر اورانیوم خود می افزاید .

این روزنامه می نویسد حتی اگر  ایران در شرایط حاضر  1200 کیلوگرم اورانیوم خود را به ترکیه بفرستد ، این کشور 1100 کیلو گرم دیگر در اختیار دارد و همین میزان اورانیوم برای ساخت یک بمب اتم کافی خواهد بود  .

روزنامه " هاآرتص " اسراییل نیز در مطلبی با عنوان " کمر بند ایمنی ایران "  با تکرار ادعاهای روزنامه جروزالم پست درباره اینکه ایران هم اکنون 2300 کیلوگرم اورانیوم سه و نیم درصد غنی شده در اختیار دارد ، توافق هسته ای تهران را زیر سوال برده است .

این روزنامه با انتقاد تلویحی از غرب در زمینه بازی خوردن در تاکتیک خرید زمان ایران می نویسد : " توافق هسته ای ایران با ترکیه و برزیل واقعیت برنامه های هسته ای ایران را تغییر نمی دهد و تهدیدات ناشی از این برنامه را متوقف نمی کند .

البته این روزنامه های اسرائیلی به این موضوع اشاره نکرده اند که اساساً موضوع هسته ای ایران ربطی به آنها ندارد و آنان بهتر است پاسخگوی زرادخانه اتمی غیرقانونی خود باشند.
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.